Bábaház® Alapítvány

Címoldal, hírek Célok, tevékenységek Programok Pályázat Alapító okirat Kapcsolat

Támogatói naptár

Örömmel adjuk hírül, hogy megjelent a Bábaház Alapítvány 2019-es támogatói naptára.

Az A4-es méretű falinaptár 13 oldalát az Alapítvány képzőművészeti pályázatán részt vett 4-35 éves alkotók pályaművei díszítik.

2019 február, április és július elsejéig beérkezett rendeléseknél lehetőség nyílik arra is, hogy a naptárak ne január hónappal, hanem az aktuálisan következő negyedév első hónapjával (március, június, szeptember) kezdődjenek, így egész évben lehet még egy teljes évig érvényes naptárat rendelni.

Köszönetünk mindazoké, akik a naptár megrendelésén és/vagy népszerűsítésén keresztül is támogatnak bennünket.

Egy naptár megvásárlása a támogatónak 3620 Ft-ba kerül, melyből (a naptár előállítási költségének levonásával) 1000 Ft közvetlenül támogatja a Bábaház Alapítvány célkitűzéseit.

A naptárt előre egyeztetett időpontban személyesen is át lehet venni az Alapítvány székhelyén (1039 Budapest, Zrínyi u. 43., telefon +36 30 4488444).

Postázás 600 Ft postaköltség ellenében, postacím megadásával lehetséges. Így a fizetendő összeg naptáranként 4220 Ft. Postázni a megfelelő összeg bankszámlára beérkezését követően tudunk.

A megrendeléseket az alapitvany@babahaz.hu e-mail címen lehet leadni a következő adatok megadásával:

• megrendelt naptárak száma (db)

• postázás igénylése esetén név, postacím

• fizetés választott módja (átutalás vagy személyes átvétel esetén készpénz is lehet).

Az átutalást az Alapítvány számlaszámára lehet megtenni:
MagNet Bank 16200209-17067371-00000000,
Közlemény: támogatás, naptár.

A megrendelés kapcsán kapott adatokat a naptár megrendelőhöz juttatásán kívül semmilyen más célra nem használjuk, azokat a tranzakció lebonyolítása után nem tároljuk.

A Bábaház® névszó bejegyzett védjegy. (®2011, 2016)